Lubex Motor Oil


Lubex Motor Yağları bir çok ürünü için dünyanın önde gelen motor üreticileri tarafından verilen 40’dan fazla farklı OEM onay belgesine sahiptir. Yeni onay çalışmaları da hızla sürdürülmektedir.

Lubex markalı yüksek performanslı motor yağları, Belgin Madeni Yağları A.Ş tarafından uluslararası standartlarda ISO9001 – TSE ISO 9001 Kalite Yönetim Sistem Belgesi, ISO 14001 Çevre Yönetim Sistem Belgesine sahip tesislerinde üretilmektedir. Belgin Madeni yağlar A.Ş 1953 yılından beri endüstriyel yağlardaki tecrübe, bilgi birikimi ve yağ teknolojisindeki uzmanlığını LUBEX Motor Yağları ile otomotiv endüstrisinin hizmetine sunmuştur. LUBEX, uluslararası standartlardaki motor yağlarını en kaliteli ve ekonomik şartlarda ülkemize kazandırmaktadır.

Yerli ve yabancı otomotiv endüstrisinin hizmetindeki Lubex Motor Yağları 40’dan fazla ülkede kullanılmaktadır.

Lubex’in geliştirdiği modern teknoloji ile donatılmış, yetkin BELGİN laboratuvarları TSE labarotuvar belgesi yanı sıra, ISO17025 belgesi ile TÜRKAK tarafından da akredite edilmiştir.

Lubex Motor Yağları, uluslararası standartlarına sahip BELGİNlaboratuvarlarında yoğun ve sürekli ARGE çalışmaları sonucunda, son teknoloji ürünü katıkların en üstün baz yağlarla harmanlanmasıyla, AB standardındaki modern BELGİN tesislerinde üretilmekte ve mineral, yarı sentetik, tam sentetik olarak, değişik viskozite sınıflarında ve uluslararası performansları karşılayan kalitelerde tüketiciye sunulmaktadır.

 Foto No : 1
 Foto No : 2