ÜRÜNLERİMİZ

ÖZTAŞ OTOMOTİV

HİDROLİK FİLTRELERİ

Hidrolik Filtreleri


Hidrolik Filtrasyonun Önemi

Mobil Hidrolikler: Hidrolik sistemler, bir başka deyişle akışkan gücü sistemleri birçok alette kullanılır. Kamyon ve otobüslerde hidrolik direksiyon, şanzıman ve diğer basit sistemler kullanılırken, tarım, inşaat, deniz ve madencilik uygulamalarında daha karmaşık sistemlerden faydalanılır. Hidrolik sistem, hidrolik pompa yardımıyla motordan dönme kuvveti alarak akışkan gücü üretir. Bu akışkan gücü, hidrolik ayak ve diğer motorları çalıştırırken kullanılır.

Endüstriyel Hidrolikler: Kağıt ve çelik fabrikalarında ve diğer benzer tesislerdeki hidrolik uygulamalarda kullanılır. Bu sistemlerde aşınmaya karşı çok hassas olan parçalar bulunur. Farklı kaynaklardan kirletici maddeler sisteme girebilir:n Sistem ve parçaların üretimi kaynaklın Kullanılan hidrolik sıvının kalitesi/temizliği ve doldurma işlemi sırasından Ayak ve silindirlerin tozlu ortama girdiği ve tank deliklerinin yetersiz olduğu durumlardan Sistemin oluşturduğu aşındırıcı partiküller vasıtasıyla

Fleetguard Çözümü: Piyasadaki birçok farklı tipte ürün yedek hidrolik fi ltrelerimiz arasında yer almaktadır. Ayrıca, 4 genel amaçlı karıştırma ve eşleme fi ltre başlığı ve fi ltresi de sunuyoruz, bunlar farklı fi ltrasyon verimlerinde çeşitli akış ve basınç koşullarını karşılar.