MARKALARIMIZ

ÖZTAŞ OTOMOTİV

MANN FILTER

Mann Filter


Dünya çapında 41 merkezde 12,400 çalışan ile 2008’de 1,825 milyar Avro ciroya ulaşmıştır. Grubun ürün portfolyosu içinde otomotiv sanayi için hava filtreleme sistemleri, emiş manifold sis-temleri, sıvı filtreleme sistemleri, kabin filtreleri ve birçok entegre fonksi-yonu içeren plastik külbütör kapakları, bunların yanında araç bakım ve onarımları için filtre elemanları bulunmaktadır. Mühendislik, proses mühendisliği ve endüstriyel üretim sektörleri için firmanın ürün yelpazesinde endüstriyel filtreler, dizel motorların karbon emisyonlarını düşürmeye yönelik çeşitli ürünler, filtreleme sistemleri ve hammadde ve ürün besleme ve taşıma hatları ve ekipmanları bulunmaktadır

Araştırma ve Geliştirme, MANN FILTER'de başarı için önemli faktörlerdir. Bu alanlardaki harcamalar her yıl, toplam cironun %4'ü kadarını tutmaktadır. Uluslararası otomotiv ve mühendislik endüstrisi için geliştirme ortağı ve seri üretim tedarikçisi MANN FILTER, Ar-Ge'de tamamen yeni geliştirme konseptleri üzerinde çalışan yaklaşık 700 kişi çalıştırmaktadır.

MANN+HUMMEL, 60 yılı aşkın süredir filtreleme tarihini yazmaktadır ve uluslararası otomotiv ve mühendislik endüstrileri için bir geliştirme ortağı ve seri üretim tedarikçisi olarak, otomotiv endüstrisinde kilit bir noktada yer alarak seri üretim yaparak sağlam biçimde kurulmuştur.

Araştırma ve geliştirme, MANN+HUMMEL'de önemli bir rol oynamaktadır. Dünya'da bu alanlarda toplam 700 kişi çalıştırılmaktadır.